Kiedy luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce?

2021-04-28 10:32
maseczka
Autor: Pixabay Kiedy luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce?

Kiedy luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce? To pytanie zadaje sobie wielu mieszkańców naszego regionu. Wiele na to wskazuje, że stanie się to już niedługo, ponieważ z każdym dniem sytuacja epidemiologiczna w całym kraju się poprawia. W środę (28 kwietnia) premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski ogłosili dokładny plan odmrażania gospodarki. Kiedy możemy się spodziewać luzowania obostrzeń w woj. wielkopolskim? Znamy szczegóły! Piszemy o tym w artykule na se.pl.

Kiedy luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce?

Kiedy luzowanie obostrzeń w Wielkopolsce? Od soboty (27 marca) na terenie całego kraju obowiązuje lockdown. Zamknięte są m.in. sklepy w galeriach handlowych, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne. Przełom marca i kwietnia był bardzo trudny jeśli chodzi o sytuację epidemiologiczną, ale sytuacja z każdym dniem jest coraz lepsza. W najbliższym czasie to się zmieni. W środę (28 kwietnia) premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski przedstawili plan znoszenia obostrzeń. Już 1 maja rozpocznie się odmrażanie obostrzeń. Skonstruowano bardzo szczegóły plan, który dotyczy szkół, handlu, gastronomii i imprez okolicznościowych.

Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE