Kobieta opętana przez demona?! Policjanci byli przerażeni. To ona tak warczy?! [WIDEO]

i

Autor: TikTok/zrzut ekranu

Nagranie obiegło internet

Kobieta opętana przez demona?! Policjanci byli przerażeni. "To ona tak warczy?!" [WIDEO]

2023-02-09 15:54

Nagranie z policyjnej interwencji nowotomyskich mundurowych obiegło internet. - Takich interwencji mamy setki - mówi Super Expressowi Mariusz Majewski, oficer prasowy policji w Nowym Tomyślu? Dlaczego ta była wyjątkowa? „Ta kobieta wygląda jakby była opętana”, „Szatan a nie problemy” - zaczęli rozpisywać się internauci. Jak naprawdę wyglądała sytuacja? Szczegóły w artykule.

Wielkopolskie: Kobieta opętana przez demona?! Policjanci byli przerażeni. "To ona tak warczy?!" 

Nagrana i wrzucona do sieci interwencja wydarzyła się przed miesiącem w małej wiosce pod Nowym Tomyślem. Rodzina wezwała pomoc do agresywnej kobiety. - Nie była to interwencja związana z jakimkolwiek przestępstwem, a w sprawie nie jest prowadzone żadne postępowanie - powiedział Super Expressowi Majewski. W czym zatem problem? W nietypowym zachowaniu. Kobieta, która ukryła się na strychu domu, rzucała w funkcjonariuszy przedmiotami i wydawała się z siebie nietypowe dźwięki. Część internautów widzi w takim zachowaniu przejaw… opętania.

Nagrania publikujemy poniżej!

Jak informuje Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji, mundurowi użyli wobec kobiety środków przymusu bezpośredniego i obezwładnili ją ze względu na jej niebezpieczne zachowanie. - Została przekazana ratownikom medycznym, którzy byli na miejscu i przewieziona do szpitala - wyjaśnia Majewski. Wiadomo, że była nietrzeźwa.

Teraz policja sprawdza, kto nagrał i kto upublicznił materiał z tej interwencji. - Prowadzimy postępowanie wyjaśniające właśnie w tej materii - dodaje na koniec Majewski.

Sonda
Boisz się duchów?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany