Koronawirus. Kolejny rekordowy dzień! Raport z Wielkopolski [27.01.22]

2022-01-27 10:32
Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [27.01.22]
Autor: fernando zhiminaicela/cc0/pixabay Koronawirus. Ile jest dzisiaj zakażeń? Raport z Wielkopolski [27.01.22]

Koronawirus w Polsce. Pandemia szaleje na całym świecie. Ile dziś (27.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w czwartek (27 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 27 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Na świecie dominuje wariant koronawirusa - omikron, który jest bardzo zaraźliwy. W związku z tym wiele krajów notuje rekordy zakażeń i śmiało można mówić o piątej fali pandemii.

Ile dziś (27 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 27 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W czwartek (27 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 57 659  nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarło 79 osób. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarły 183 osoby.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 695 435 osób. Niestety, 104 636 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 27 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 4646 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarły 23 osoby.

Sonda
Czy polski rząd w wystarczający sposób ogranicza skutki pandemii koronawirusa?
Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE