Koronawirus. Potężny rekord zakażeń! Raport z Wielkopolski [26.01.22]

2022-01-26 10:32
Koronawirus. Potężny rekord zakażeń! Raport z Wielkopolski [26.01.22]
Autor: SPWSZ w Szczecinie Koronawirus. Potężny rekord zakażeń! Raport z Wielkopolski [26.01.22]

Koronawirus w Polsce. Pandemia szaleje na całym świecie. Ile dziś (26.01) nowych przypadków zakażenia? Ministerstwo Zdrowia publikuje codziennie nowe dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Również w środę (26 stycznia) resort zdrowia przedstawi najnowszy raport dotyczący epidemii koronawirusa w Polsce. Ile jest dziś zakażeń? Jak wygląda stan epidemii w województwie wielkopolskim? Czytaj na se.pl.

Koronawirus 26 stycznia 2022, raport. Ile jest dziś zakażeń w Polsce?

Ministerstwo Zdrowia codziennie prezentuje najnowsze dane dotyczące epidemii koronawirusa w Polsce. Dowiadujemy się m.in. ile jest nowych przypadków koronawirusa w naszym kraju, w których województwach jest ich najwięcej, ilu pacjentów przegrało walkę z COVID-19. Na świecie dominuje wariant koronawirusa - omikron, który jest bardzo zaraźliwy. W związku z tym wiele krajów notuje rekordy zakażeń i śmiało można mówić o piątej fali pandemii.

Ile dziś (26 stycznia) jest nowych zakażeń? Ministerstwo Zdrowia o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Możemy z niego wyczytać, w których województwach potwierdzono nowe zachorowania.

Koronawirus w Polsce 26 stycznia 2022 r. Dane z 16 województw

Ministerstwo Zdrowia codziennie o 10:30 publikuje najnowszy raport dotyczący kolejnych zakażeń koronawirusem w Polsce. Ile dziś nowych przypadków zakażenia? Najnowsze dane zostaną opublikowane poniżej.

W środę (26 stycznia 2022) resort zdrowia poinformował o 53 420 nowych potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Niestety, są także kolejne zgony w Polsce. Z powodu COVID-19 zmarły 62 osoby. Natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 214  osób.

Łącznie w Polsce chorobę potwierdzono u 4 637 776 osób. Niestety, 104 373 osób zmarło.

Koronawirus w Wielkopolsce. 26 stycznia 2022 [RAPORT]

Jak wygląda sytuacja w województwie wielkopolskim? Niestety, każdego dnia przybywa wielu chorych. W ostatnim raporcie czytamy, że w Wielkopolsce chorobę potwierdzono u 4583 osób. Niestety, odnotowano także kolejne zgony w regionie. Zmarło 25 osób.

Sonda
Czy obawiasz się wariantu koronawirusa: omikron?
Agata była w ciąży i miała koronawirusa. Skończyło się tragicznie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE