30-latek z Kościana wyznał miłość Monice. Teraz ma olbrzymie problemy

2021-10-22 18:31
30-latek z Kościana wyznał miłość Monice. Teraz ma olbrzymie problemy
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 30-latek z Kościana wyznał miłość Monice. Teraz ma olbrzymie problemy

Jaki jest najlepszy sposób, aby wyznać miłość? Jeden z mieszkańców Kościana (woj. wielkopolskie) uznał, że najlepiej zrobić to w nielegalny sposób. Wziął farbę w aerozolu i w kilku miejscach napisał, że kocha niejaką Monikę. To się źle dla niego skończyło.

Jakiś czas temu jeden z mundurowych z Kościana zwrócił uwagę na to, że na ścianach tunelów w rejonie ul. Berwińskiego oraz Alei Lipowej pojawiły się napisy. Wynikało z nich jasno, że autor chciał wyznać swoje uczucia wobec niejakiej Moniki. - Na obu obiektach pojawiło się ogłoszenie o identycznej treści i wykonane w taki sam sposób - tłumaczą policjanci, którzy mieli duży problem, aby znaleźć zakochanego sprawcę. Ostatecznie udało się dotrzeć do sprawcy w nieco przypadkowy sposób. Policjanci przyznają, że momentem przełomowym okazała się być interwencja na terenie jednej z posesji. Mieszkańcy zgłosili zgłosili zakłócanie spoczynku nocnego.

- Sprawcą tego wykroczenia okazał się być 30-letni mieszkaniec Kościana. W miejscu zgłoszenia interwencji, mężczyzna ten poszukiwał swojej sympatii. Usiłował tam odpytać krewnych swojej sympatii, gdzie obecnie ona zamieszkuje, ponieważ zerwała z nim kontakt. Podczas tej interwencji dopuścił się także innych czynów zabronionych i na okoliczność ich popełnienia mężczyznę tego zatrzymano - mówią policjanci.

30-latek usłyszał zarzuty, ale też wytłumaczył swoje zachowanie. Przyznał policjantom, że napisał na ścianach o swoich uczuciach, ponieważ uznał to za najlepszy sposób, aby przekazać o swoich uczuciach.

W środę (20 października) policjanci przekazali wniosek o ukaranie do sądu. Dołączono do niego także wniosek administratora obiektów, dotyczący żądania ścigania sprawcy uszkodzenie ścian obu obiektów i wydania nakazu naprawienia wyrządzonych szkód. - 30-latek swoim czynem popełnił dwa wykroczenia, za które grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, albo grzywny - tłumaczą policjanci.

W poniższej galerii znajdziecie zdjęcia miejsc, które zostały zdewastowane przez 30-latka.

Sonda
Jak najlepiej wyznać miłość?
Dla ukochanej żony przejechałem 600 km na rowerze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE