Koszmarny wypadek w Poznaniu. W samochodzie wybuchł pożar! Dwie osoby spłonęły żywcem

2021-06-13 7:10
Pożary samochodów w Rzeszowie i pod Krosnem. Auta spłonęły doszczętnie! [ZDJĘCIA]
Autor: Marcin Smulczyński/Super Express Zdjęcie ilustracyjne

Samochód osobowy w Poznaniu wypadł z drogi i uderzył w słup. W pojeździe praktycznie od razu wybuchł potężny pożar. Gdy na miejsce przybyli strażacy, którzy zajęli się gaszeniem ognia, okazało się, że w środku znajdowały się dwie osoby. Obie nie żyją, prawdopodobnie spłonęły żywcem.

W nocy z soboty na niedzielę (12-13 czerwca) przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu doszło do koszmarnego wypadku. Samochód osobowy wypadł z drogi i uderzył w słup, a następnie się zapalił. Na miejsce natychmiast wysłano między innymi strażaków z Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu. Gdy mundurowi ugasili ogień, okazało się, że w środku znajdują się ciała dwóch osób. Prawdopodobnie spłonęły żywcem. "Po ugaszeniu okazało się, że niestety w środku natrafiono na dwie osoby, które w tym samochodzie zginęły", potwierdza w rozmowie z TVN24 bryg. Bartosz Mańszak z wojewódzkiej komendy. Policjanci będą badać szczegółowe okoliczności wypadku. Na razie nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. 

Druh Damian odszedł na wieczną służbę w swoje urodziny
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE