Mężczyzna zmarł na pogrzebie. Żałobnicy, nie wiedzą kim był. Ksiądz kontynuował nabożeństwo

i

Autor: CC Unsplash.com / licencja Creative Commons / Zdjęcie poglądowe Mężczyzna zmarł na pogrzebie. Żałobnicy, nie wiedzą kim był. Ksiądz kontynuował nabożeństwo

Straszne!

Mężczyzna zmarł na pogrzebie. Żałobnicy nie wiedzą, kim był. Ksiądz kontynuował nabożeństwo

2023-08-08 9:12

Dramat rozegrał się podczas nabożeństwa w kościele pod wezwaniem św. Pawła Apostoła w Ostrowie Wielkopolskim. Zasłabł tam mężczyzna w wieku ok. 60 lat. Niestety, ratownikom nie udało się go uratować. Co więcej, nieznana jest tożsamość denata. Lokalne media podają, że ksiądz kontynuował ceremonię.

Dramatyczną historię z pogrzebu w Ostrowie Wielkopolskim opisuje lokalny portal ostrow24.tv. Jeden z uczestników ceremonii zasłabł w kościele św. Pawła Apostoła. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, którzy podjęli próbę resuscytacji poszkodowanego. Niestety, mężczyzna zmarł. Ofiara nie miała przy sobie dokumentów, a ksiądz i żałobnicy nie wiedzą, kim był mężczyzna. Policjanci ustalają tożsamość denata. Wiemy, że miał ok. 60 lat. 

Ostrów Wielkopolski: Zmarł podczas pogrzebu. Nabożeństwo trwało nadal

Na miejscu tragedii pojawili się ratownicy medyczni, policjanci i strażacy. Serwis ostrow24.tv podaje, że msza została dokończona podczas trwającej reanimacji. Przyczyny i okoliczności zgonu mężczyzny ustala prokuratura. Ciało zostało zabezpieczone do sekcji zwłok. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy uczestniczyłaś/eś kiedyś w pogrzebie znanej osoby?
Nie dożyli premiery filmu ze swoim udziałem. Tragiczny los znanych aktorów. Niezapomniani
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany