Nowy Tomyśl: 56-latek zginął na torach. To było samobójstwo?

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Nowy Tomyśl: 56-latek zginął na torach. To było samobójstwo?

Nowy Tomyśl: 56-latek zginął na torach. To było samobójstwo?

2021-09-03 12:54

Dramatyczne wydarzenia na torach kolejowych w Nowym Tomyślu (woj. wielkopolskie). W godzinach porannych został tam potrącony człowiek. Niestety był bez szans. Jak doszło do tragedii? Na miejscu przez wiele godzin pracowała policja pod nadzorem prokuratora.

Do zdarzenia doszło w piątek (3 września) przed godz. 6:00. Służby o godzinie 5:37 otrzymały zgłoszenie o wypadku na torach kolejowych w Nowym Tomyślu. Pociąg relacji Zbąszynek - Konin potrącił człowieka. - Był to 56-letni mieszkaniec gminy Nowy Tomyśl. Niestety poniósł śmierć na miejscu - przekazały służby. Jak informuje portal pnt.info.pl mężczyzna najprawdopodobniej targnął się na swoje życie. Dokładne szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci pod nadzorem prokuratora. Ruch pociągów w miejscu zdarzenia był utrudniony przez kilka godzin. Obecnie kursują one bez większych opóźnień.

Pociągi jechały na czołówkę
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE