Obywatele Gruzji ZAATAKOWALI nożami Ukraińców! Krwawa bójka w Sierakowie. Są ranni!

2021-02-12 9:10 bm
policja
Autor: pixabay.pl

Dantejskie sceny w Sierakowie (pow. międzychodzki). Doszło tam do bójki pomiędzy obywatelami Ukrainy i Gruzji. Trzy osoby zostały poważnie ranne! Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie i ustala, co dokładnie wydarzyło się na jednym z osiedli.

Do krwawej bójki doszło w czwartkowy wieczór. Policjanci otrzymali zgłoszenie po godz. 20:00, że pod jednym z bloków przy ulicy Wronieckiej dzieją się straszne rzeczy.

- W bójce udział wzięli obywatele Ukrainy i Gruzji. Trzech ukraińskich obywateli doznało obrażeń powodujących naruszenie zdrowia powyżej 7 dni - powiedział w rozmowie z "SE.pl" Jan Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Międzychodzie.

Kilka godzin później zatrzymano czterech obywateli Gruzji, którzy uciekli z miejsca zdarzenia. To oni mieli zaatakować Ukraińców nożami.

- Obecnie trwa wykonywanie czynności i gromadzenie materiału dowodowego. Dopiero później prokurator podejmie decyzję pod kątem sankcji karnych - dodaje Wieczorek.

Do sprawy będziemy wracać.

Napad na sklep z nożem w ręku
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE