Debiutancki gol Gytkjaera

Autor: pixabay.com Debiutancki gol Gytkjaera

Piłkarz Lecha Poznań jednym z bohaterów reprezentacji Danii! Zobacz gola Gytkjaera [WIDEO]

2019-03-27 10:50

Christian Gytkjaer przyzwyczaił kibiców Lecha Poznań do tego, że strzela dużo goli. We wtorek doświadczony Duńczyk zdobył debiutanckiego gola w reprezentacji Danii! To było niezwykle ważne trafienie dla duńskiego zespołu.

Mecz pomiędzy Szwajcarią, a Danią miał szalony przebieg. Gospodarze w 76 minucie spotkania prowadzili 3:0! Napastnik Lecha pojawił się na placu gry jeszcze przy wyniku 2:0 dla Szwajcarów. Gytkjaer dostał od selekcjonera 20 minut i wykorzystał je znakomicie.

Ostatnie minuty spotkania w Bazylei to była szaleńcza pogoń Duńczyków za remisem. Gytkjaer wykończył składną akcję swojego zespołu i umieścił piłce w bramce pewnym strzałem przy słupku.

Po tym golu było 3:2, ale Skandynawowie dopięli swego w doliczonym czasie gry, urywając punkt Szwajcarom.

Christian Gytkjaer rozegrał do tej pory 5 meczów w reprezentacji Danii. Gol w Bazylei był jego pierwszym i miejmy nadzieję, że nie ostatnim w narodowych barwach!