Pobił 14-latka i zabrał mu rower! Rozbój w Jarocinie

i

Autor: policja.gov.pl/ pixabay.com - zdjęcie poglądowe Pobił 14-latka i zabrał mu rower! Rozbój w Jarocinie

Brutalne pobicie nastolatka

Pobił 14-latka i zabrał mu rower! Rozbój w Jarocinie

2022-08-02 9:42

25-letni mieszkaniec gminy Jarocin zrobił paskudną rzecz. Mężczyzna podejrzany jest o rozbój na 14-letnim chłopcu, który z obrażeniami trafił do szpitala. O szczegółach piszemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w środę (27 lipca) około godz. 22:00 na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z ul. Siedlemińską w Jarocinie. - Jadącemu rowerem chłopakowi drogę zaszło dwóch nieznanych mu mężczyzn. Gdy 14-latek zszedł z roweru, jeden z mężczyzn zaatakował chłopca bijąc go i kopiąc po całym ciele. Następnie agresor zabrał należący do ofiary rower i oddalił się w nieznanym kierunku - relacjonują policjanci z KPP w Jarocinie.

Chłopiec trafił do szpitala, a matka poszkodowanego poinformowała policjantów o zdarzeniu. Mundurowi szybko ustalili personalia sprawcy rozboju. Ponieważ nie zastali go w miejscu zamieszkania rozpoczęli poszukiwania agresora w terenie. - Kilka godzin po zgłoszeniu policjanci zauważyli wytypowanego mężczyznę jadącego rowerem jedną z ulic w centrum Jarocina. Jak się okazało, był to ten sam rower, który został zabrany pobitemu 14-latkowi - mówią mundurowi.

Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzut dokonania rozboju. - Za to przestępstwo grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności - precyzują funkcjonariusze.

W piątek (29 lipca) sąd w Jarocinie wydał postanowienie o zastosowaniu wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe 3 miesiące.

Dokonał rozboju i spalił samochód ofiary
Nasi Partnerzy polecają