Rowerzysta staranowany przez tramwaj nie żyje! Wielka tragedia na Grunwaldzkiej

i

Autor: Shutterstock(2), Google Earth Nie żyje 68-letni rowerzysta, który został potrącony przez tramwaj na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu, zdj. ilustracyjne

Śmiertelny wypadek w Poznaniu!

Rowerzysta staranowany przez tramwaj nie żyje! Wielka tragedia na Grunwaldzkiej

2024-04-12 9:07

Nie żyje 68-letni rowerzysta, który został potrącony przez tramwaj na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. Do śmiertelnego wypadku doszło w czwartek, 11 kwietnia, przed godz. 17. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, mężczyzna zjechał na oznakowany przejazd rowerowy, gdzie uderzył w niego tramwaj linii nr 13. 68-latek został zabrany do szpitala, gdzie zmarł.

Wypadek. Tramwaj potrącił rowerzystę. Śmiertelny wypadek

68-letni rowerzysta to ofiara śmiertelna wypadku na ul. Grunwaldzkiej w Poznaniu. W czwartek, 11 kwietnia, przed godz. 17 mężczyznę potrącił tramwaj. Według wstępnych ustaleń policji do tragedii doszło, gdy 68-latek wjechał na oznakowany przejazd rowerowy. W tym czasie staranował go tramwaj linii nr 13, który jechał w kierunku ul. Budziszyńskiego. Poszkodowany został ciężko ranny i trafił karetką pogotowia do szpitala.

Dalsza część tekstu poniżej.

Dźwięk tłuczonej szyby poderwał na nogi policjantów! Groza w komendzie. To nagranie mówi wszystko

W piątek, 12 kwietnia, rano otrzymaliśmy informację, że rowerzysta zmarł w placówce jeszcze w czwartek w godzinach wieczornych. Nadal wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Motorniczy tramwaju był trzeźwy - tłumaczy sierż. sztab. Łukasz Paterski z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki