Poznań: Zapadł się dach nowej sali sportowej! Wiceprezydent miasta wydał pilny komunikat [ZDJĘCIE]

2021-06-22 15:19
Zawalił się dach sali sportowej w Poznaniu
Autor: KP PSP Poznań Zawalił się dach sali sportowej w Poznaniu

Przerażające doniesienia! Jak poinformował portal epoznan.pl w Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi numer 1 w Poznaniu zapadł się dach. Wiceprezydent miasta Mariusz Wiśniewski zabrał głos i wydał pilny komunikat w tej sprawie.

Aktualizacja, godz. 15:18

Mariusz Wiśniewski, wiceprezydent miasta, zamieścił ważny komunikat. "Na bieżąco też monitorujmy sytuację zawalonego dachu szkoły sportowej Pod Lipami. Na szczęście nikomu nic się nie stało", uspokoił. Pełny jego wpis znajdziecie poniżej. 

Wcześniej pisaliśmy:

Fatalne warunki pogodowe spowodowały wiele szkód w Poznaniu. Po godzinie 13:00 nad stolicą Wielkopolski pojawiła się potężna burza, a wiele ulic zamieniło się w rwącą rzekę. Portal epoznan.pl, otrzymał informacją od czytelnika, że w hali sportowej, która znajduje się przy Zespole Szkół z Oddziałami Sportowymi numer 1, zapadł się dach! Lucyna Rudzińska z wielkopolskiej straży potwierdziła, że zawaliło się około 300 metrów kwadratowych. Na ten moment nie wiadomo czy ktoś był w środku. Na miejscu jest także policja. Do sprawy będziemy wracać.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE