Ulice Poznania zamieniły się w rwącą rzękę! "Apokalipsa na ulicach miasta" [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-06-22 14:26
Ulice Poznania zamieniły się w rwącą rzękę! Apokalipsa na ulicach miasta [WIDEO]
Autor: Internet/screen z nagrania Ulice Poznania zamieniły się w rwącą rzękę! "Apokalipsa na ulicach miasta" [WIDEO]

Przewidywania pogodowe dla Poznania sprawdziły się. Przez Poznań przeszła potężna burza, a mocne opady deszczu spowodowały, że wielkie utrudnienia dla mieszkańców. Problemy występują także w kursowaniu tramwajów.

Po godzinie 13:00 nad Poznań przyszły ciemne chmury. Chwilę później rozpoczął się armagedon, tak jak przewidywał Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Tylko w ciągu godziny odnotowano blisko 100 zdarzeń związanych z burzą, o czym poinformowali poznańscy strażacy. Zalanych jest wiele ulic, co uniemożliwia ruch pojazdów. Ponadto wiele placów zamieniło się w tymczasowe stawy. Tak jest m.in. w okolicach katedry poznańskiej.

Problemy występują także na trasach tramwajowych. Na ten moment nieprzejezdna jest dolna część trasy PST oraz Górna Wilda.

CZYTAJ: Poznań: Zapadł się dach nowej sali sportowej! Możliwe, że ktoś był w środku! [ZDJĘCIE]

- To jest jakaś apokalipsa. Studzienki nie nadążają z pompowaniem wody, a samochody stoją w korkach - donoszą nasi czytelnicy.

Interwencji będzie z pewnością jeszcze więcej. Prognozy na najbliższe godziny nie są optymistyczne, a w internecie jest coraz więcej nagrań i zdjęć z zalanych miejsc.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE