Poznaniak może skakać z radości. Zamienił "drobne" na walizkę pieniędzy!

2022-04-07 8:58
Poznaniak może skakać z radości. Zamienił drobne na walizkę pieniędzy!
Autor: _Alicja_/cc0/pixabay Poznaniak może skakać z radości. Zamienił "drobne" na walizkę pieniędzy!

Wyniki Lotto potrafią uszczęśliwić kogoś w mgnieniu oka. W ostatnich dniach wysoka wygrana padła w Poznaniu. Szczęśliwiec zainwestował małe pieniądze, a już teraz może cieszyć się z dużej wygranej. Ile wyniosła wygrana w Lotto i gdzie padła?

Losowanie Lotto we wtorek (5 kwietnia) przyprawiło o zawrót głowy jednego z mieszkańców Poznania. Wystarczyło zainwestować 1,50 zł, aby cieszyć się z wielkich pieniędzy. Gracz zajrzał do kolektury przy ulicy Literackie 45d i w grze Mini Lotto wygrał blisko 300 tysięcy złotych! Jego wygrana wyniosła dokładnie 295 773 zł. Liczby, które uszczęśliwiły gracza to 2, 11, 27, 31 i 40.

Jak grać w Mini Lotto?

Wystarczy 1,50 złotych, aby wygrać nawet 400 tys. Każdy z graczy wybiera 5 z 42 liczb. Może to zrobić samodzielnie albo skorzystać z metody na chybił trafił. Można także zwiększyć swoje szanse na wygraną. Wystarczy zagrać systemem już od 9 zł. - Wytypuj więcej liczb w zakładzie - od 6 do nawet 12. Więcej liczb to większa szansa na wygraną! - czytamy na stronie lotto.pl.

Losowania Mini Lotto odbywają się od poniedziałku do niedzieli o godz. 21:50.

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
EUROJACKPOT: Wygrana III stopnia w Polsce! Ktoś zgarnął ponad 892 tys. złotych
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE