Przez 2 lata katował swoją rodzinę! Teraz stanie przed sądem

2019-05-16 10:45
Przez 2 lata znęcał się nad rodziną
Autor: policja.gov.pl Przez 2 lata znęcał się nad rodziną

Policjanci z Krotoszyna aresztowali 35-latka, który znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją rodziną. Najbliższe lata z pewnością spędzi w więzieniu.

Jak ustalił portal faktykaliskie.pl, 35 latek wszczynał awantury pod wpływem alkoholu. Wtedy zamieniał życie rodzinne w piekło. Trwało to przez 2 lata!

- Wyzywał żonę za pomocą słów uznanych powszechnie za obelżywe, używał przemocy w postaci szarpania i popychania a także niszczył mienie domowe - mówi prokurator Maciej Meler w rozmowie z portalem faktykaliskie.pl.

35-latek w ostatnim czasie groził swojej żonie, że ją zabije. - 5 maja, trzymając ostre narzędzie, groził pokrzywdzonej pozbawieniem życia - dodaje Meler.

Po tej sytuacji został zatrzymany, a prokuratura na podstawie zebranego materiału postawiła mu zarzuty. 35-latek obecnie przebywa w więzieniu i prędko z niego nie wyjdzie.

CZYTAJ TEŻ:

>> Lech Poznań - Lechia Gdańsk: Darko Jevtić wrócił do łask kibiców Kolejorza!

>> Policjanci będą badać emisję spalin! Mają nowy samochód

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE