Śmierć na drodze! Po pijaku potrącił 50-latkę i uciekł

i

Autor: Ochotnicza Straż Pożarna w Trzęśniewie Śmierć na drodze! Po pijaku potrącił 50-latkę i uciekł

Dramat w Wielkopolsce

Śmierć na drodze! Po pijaku potrącił 50-latkę i uciekł

2022-08-31 9:27

Dramatyczne wydarzenia w Dąbrowicach Częściowych (pow. kolski) w Wielkopolsce. 50-latka została śmiertelnie potrącona przez przejeżdżający samochód. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia i okazało się, że był pijany!

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w sobotę (27 sierpnia) przed godz. 21:00 w miejscowości Dąbrowice Częściowe. - Kierowca osobowego opla uderzył w stojącą na poboczu kobietę. Niestety, w wyniku tego zdarzenia 50-letnia mieszkanka powiatu kolskiego poniosła śmierć na miejscu, a kierowca zbiegł z miejsca wypadku - relacjonuje st.asp. Daniel Boła, oficer prasowy KPP w Kole.

Wrocław. Śmiertelny wypadek na Sobieskiego

Policja natychmiast rozpoczęła poszukiwania zbiega. Jeszcze tego samego dnia zatrzymano 38-letniego mieszkańca powiatu tureckiego. - Mężczyzna w chwili zatrzymania miał przeszło 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W wyniku podjętych czynności kilkaset metrów od miejsca zatrzymania podejrzanego ujawniono również samochód, którym poruszał się 38-latek - tłumaczy st. asp. Boła.

Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Sonda
Brałeś kiedyś udział w wypadku drogowym?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany