Śmiertelny wypadek na S5 pod Poznaniem! Duże utrudnienia od samego rana [ZDJĘCIA]

2021-06-02 7:46
Śmiertelny wypadek na S5 pod Poznaniem! Duże utrudnienia od samego rana
Autor: OSP Strykowo Śmiertelny wypadek na S5 pod Poznaniem! Duże utrudnienia od samego rana

Fatalnie rozpoczął się środowy poranek w województwie wielkopolskim. Na trasie S5 w okolicach Konarzewa (pow. poznański) doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje jedna osoba. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

Do zdarzenia doszło w środę (2 czerwca) około godz. 4:00. Na wysokości Konarzewa dachował samochód o czym poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

- 1 osoba zginęła, droga zablokowana w obu kierunkach - informuje GDDKiA.

Jak informuje portal epoznan.pl, ofiarą wypadku jest pasażer auta. Z relacji wynika, że opuścił on pojazd, przeszedł na drugą stronę jezdni i wpadł pod nadjeżdżającą ciężarówkę!

Na miejscu działają służby. Dla kierowców wytyczono objazdy. W kierunku Poznania odbywa się poprzez zjazd na węzeł Stęszew na DK32 - DW196, a powrót na węzeł Konarzewo. W kierunku Wrocławia- zjazd na węźle Konarzewo - Chomęcice - DW196, a powrót węzłem Stęszew.

Śmiertelny wypadek na obwodnicy A4 w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE