Szamotuły: Makabra na polu. Nie żyje kierowca ciągnika!

2021-09-06 12:51
Szamotuły: Makabra na polu. Nie żyje kierowca ciągnika!
Autor: ogn. Rafał Roszyk/ KP PSP Szamotuły Szamotuły: Makabra na polu. Nie żyje kierowca ciągnika!

Tragiczny wypadek w miejscowości Kąsinowo (pow. szamotulski) w woj. wielkopolskim. Doszło tam do wypadku ciągnika rolniczego. Niestety, kierowcy pojazdu nie udało się uratować. Jak doszło do tego zdarzenia? Piszemy o tym na se.pl.

Do tragicznych wydarzeń doszło w sobotę (4 września). Strażacy z Szamotuł o godz. 17:30 otrzymali zgłoszenie, że w Kąsinowie doszło do wypadku ciągnika rolniczego na polu. Na miejsce udały się służby, bowiem kierowca znajdował się wewnątrz pojazdu. - Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali ciągnik rolniczy. który znajdował się w rowie. Osoba poszkodowana znajdowała się wewnątrz kabiny - tłumaczy ogn. Łukasz Kawka.

Po wyciągnięciu poszkodowanego rozpoczęto reanimację, ale lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził jego zgon. Teraz przyczyny tragicznego zdarzenia ustala policja pod nadzorem prokuratora.

Zgroza na Psim Polu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE