Ujście. 45-latek ukrywał się przed sądem. W końcu wpadł!

2022-01-28 7:50
Ujście. 45-latek ukrywał się przed sądem. W końcu wpadł!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Ujście. 45-latek ukrywał się przed sądem. W końcu wpadł!

Po ulicach chodzi wiele osób, które poszukiwane są przez wymiar sprawiedliwości. Tak też było w Ujściu, gdzie ukrywał się 45-latek. Mężczyzna został w końcu zatrzymany. Wpadł, bo trafił na bardzo spostrzegawczego policjanta.

Do zatrzymania doszło kilka dni temu w Ujściu (pow. pilski). Jeden z policjantów po służbie udał się do pobliskiego sklepu na zakupy. Zauważył, że przed wejściem stoi mężczyzna podobny do osoby poszukiwanej. - Funkcjonariusz podszedł do niego i potwierdził swoje przypuszczenia. Mężczyzną okazał się 45-letni mieszkaniec gminy Ujście, który był poszukiwany - relacjonuje st. sierż. Wojciech Zeszot z pilskiej policji.

Czytaj też: Chwycił za gardło i groził, że zabije! Rozbój w galerii handlowej

Policjant poinformował o fakcie obecnych w służbie funkcjonariuszy. - Mężczyzna, gdy zorientował się, że za chwilę zostanie zatrzymany zaczął zachowywać się bardzo nerwowo i chciał uciec z miejsca. Po chwili na miejscu pojawił się umundurowany patrol, który przewiózł mężczyznę policyjnego aresztu - dodaje st. sierż. Zeszot. 45-letni mieszkaniec gminy Ujście będzie teraz odbywać wcześniej zasądzoną karę pozbawienia wolności.

Olsztyn. Policja poszukuje mężczyzny z nagrania
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE