W niedzielę dzień otwarty w zajezdni na Madalińskiego. Zobaczyć będzie można historyczne tramwaje

Zabytkowy Tramwaj Helmut - Caffe Bimba
Autor: fot. Dominik Rutkowski / ESKA Info Zabytkowy Tramwaj "Helmut" - Caffe Bimba

W niedzielę 20 września historyczna zajezdnia przy ul. Madalińskiego będzie otwarta dla mieszkańców Poznania.

W ramach trwającego obecnie Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, historyczną (działającą od 1948 r.) zajezdnię przy ul. Madalińskiego w Poznaniu będzie można odwiedzić w niedzielę (20 września). Zajezdnia będzie otwarta w godz. 12.00-16.00.

MPK Poznań Sp. z o.o. wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego i Klubem Miłośników Pojazdów Szynowych postanowili zorganizować prezentację taboru tramwajowego. Zobaczyć będzie można zarówno tramwaje nowoczesnych, jak i historyczne maszyny. Będzie również możliwość zwiedzania zajezdni z przewodnikiem.

Zobaczcie też: Caffe Bimba w Poznaniu [GALERIA ZDJĘĆ, AUDIO]: Miasto zyska kolejną tramwajową kawiarnie!

Oprócz tego w jednym z tramwajów zorganizowany zostanie Punkt Informacyjny PEKA. Będzie można tam m.in. złożyć wniosek o wydanie imiennej karty PEKA, zrobić sobie za darmo zdjęcie potrzebne do jej wydania, a także zapisać na karcie ulgę metropolitalną.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE