We trzech napadli i pobili mężczyznę wracającego ze sklepu. Ukradli mu dwa piwa

i

Autor: pixabay.com We trzech napadli i pobili mężczyznę wracającego ze sklepu. Ukradli mu dwa piwa

szok w łobżenicy

We trzech napadli i pobili mężczyznę wracającego ze sklepu. Ukradli mu dwa piwa

2023-02-21 13:27

Do 12 lat więzienia grozi trzem mieszkańcom Łobżenicy w powiecie pilskim, którzy odpowiedzą za rozbój. Podejrzani pobili mężczyznę wracającego ze sklepu i zabrali mu m.in. dwa piwa. Sprawcy zostali tymczasowo aresztowani.

Rozbój na mężczyźnie wracającym ze sklepu

Do szokującego zdarzenia doszło 12 lutego w Łobżenicy w powiecie pilskim. Wtedy właśnie trzech agresorów napadło i pobiło mężczyznę wracającego ze sklepu do domu. Sprawcy zabrali ofierze plecak, w którym były dwa piwa oraz portfel z dokumentami i kartami bankomatowymi.

Wezwani na miejsce policjanci zaczęli sprawdzać pobliskie ulice w poszukiwaniu sprawców. Na jednej z nich funkcjonariusze zobaczyli trzech mężczyzn, którzy odpowiadali rysopisom napastników. - Posiadali przy sobie również plecak pokrzywdzonego – mówi st. sierż. Wojciech Zeszot, oficer prasowy pilskiej policji.

Zatrzymanym trzem mieszkańcom Łobżenicy, w wieku od 21 do 31 lat, przedstawiono zarzuty rozboju. Dodatkowo dwaj podejrzani odpowiedzą także za groźby kierowane wobec pokrzywdzonego. Decyzją sądu wszyscy podejrzani zostali tymczasowo aresztowani. Grozi im do 12 lat więzienia.

Martwe węże zakopane w worku pod Poznaniem
Nasi Partnerzy polecają