Koszmar na torach

Tragedia na przejeździe kolejowym pod Rawiczem! Nie żyje kierowca ciężarówki [ZDJĘCIA]

2023-02-20 11:04

Wstrząsający wypadek w Wielkopolsce. Jak informuje straż pożarna, na przejeździe kolejowym w okolicach miejscowości Kąty, w powiecie rawickim, samochód ciężarowy zderzył się z pociągiem. Jest jedna ofiara śmiertelna. Szczegóły w artykule.

Wielkopolskie: Dramat na przejeździe kolejowym! Nie żyje kierowca ciężarówki

Do wypadku doszło w poniedziałek, 20 lutego, po godzinie 9:20 na przejeździe kolejowym na linii Wrocław - Poznań. Samochód ciężarowy, z niewyjaśnionych przyczyn, wjechał pod pociąg relacji Rawicz - Wrocław. Przejazd jest w pełni strzeżony, ma i sygnalizację świetlną, i rogatki.

Jak informuje "Super Express" asp.sztab. Beata Jarczewska, policja już wyjaśnia przyczyny wypadku. Niestety wypadek okazał się śmiertelny. - Nie żyje 51-letni kierowca ciężarówki z Leszna - mówi policjantka. Osobom podróżującym pociągiem nic na szczęście się nie stało.

Wypadek na torach pod Rawiczem. Ogromne utrudnienia

W wypadku uczestniczył pociąg Kolei Dolnośląskich z Rawicza przez Żmigród do Wrocławia. - Za pociąg 69616 na odcinku Rawicz - Żmigród zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Podróżni od stacji Żmigród pojadą najbliższym pociągiem w kierunku Wrocław Gł. Za utrudnienia przepraszamy – informują Koleje Dolnośląskie.  

Przerwa w ruchu pociągów na odcinku Rawicz - Żmigród. Za pociągi zostanie uruchomiona autobusowa komunikacja zastępcza. Pasażerowie muszą liczyć się ze sporymi opóźnieniami.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek?
Utknął na przejeździe. Zaraz potem nadjechał pociąg

To oni pierwsi docierają do ofiar drastycznych wypadków.

Co szokuje ich najbardziej? POSŁUCHAJ!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany