Wszystkich Świętych 2021

i

Autor: pasja1000 / Pixabay Tych Aniołków nie ma już z nami. Odeszły w 2021 roku. Wspominamy je w dniu Wszystkich Świętych.

Te Aniołki patrzą z góry na swoich najbliższych. Serce pęka, że nie ma ich już z nami. Wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku

2021-11-01 6:02

Były takie niewinne i miały przed sobą całe życie. Te Aniołki pożegnaliśmy w 2021 roku. Choć patrzą już na nas z góry, trudno zapomnieć o dramatach, które się rozegrały. Zdecydowanie zbyt wiele dzieci odeszło w mijającym roku. 1 listopada ich groby z pewnością utoną w kwiatach ich zniczach, a w oczach najbliższych pojawią się łzy. W tym szczególnym czasie Wszystkich Świętych tak wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku: poznajcie ich historie, niech pamięć o nich pozostanie zawsze żywa.

Te dzieci odeszły w 2021 roku. Wspominamy je 1 listopada. Serce pęka

Piotruś miał zaledwie 4 latka, gdy podczas przejażdżki rowerowej śmiertelnie potrącił go samochód. W domu 8-letniej Karinki wybuchł pożar. Dziewczynki nie udało się uratować. Zuzia miała zaledwie 3 latka, gdy zginęła z rąk własnej matki. 12-latka z małej miejscowości pod Toruniem nie chciała już dłużej żyć - rzuciła się pod pociąg. To tylko niektóre historie małych, niewinnych Aniołków, których nie ma już z nami. 1 listopada wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku. W dniu Wszystkich Świętych ich groby utną w kwiatach i zniczach. Serce pęka, że tych maluchów nie ma już z nami, ale na zawsze pozostaną w pamięci swoich najbliższych... W naszej galerii poniżej przypominamy historie tych małych Aniołków, którymi żyła cała Polska. Niech spoczywają w pokoju.

Wspomnienie zmarłych Aniołków znajdziesz w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Nasi Partnerzy polecają