Te Aniołki patrzą z góry na swoich najbliższych. Serce pęka, że nie ma ich już z nami. Wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku

2021-11-01 6:02

Były takie niewinne i miały przed sobą całe życie. Te Aniołki pożegnaliśmy w 2021 roku. Choć patrzą już na nas z góry, trudno zapomnieć o dramatach, które się rozegrały. Zdecydowanie zbyt wiele dzieci odeszło w mijającym roku. 1 listopada ich groby z pewnością utoną w kwiatach ich zniczach, a w oczach najbliższych pojawią się łzy. W tym szczególnym czasie Wszystkich Świętych tak wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku: poznajcie ich historie, niech pamięć o nich pozostanie zawsze żywa.

Te dzieci odeszły w 2021 roku. Wspominamy je 1 listopada. Serce pęka

Piotruś miał zaledwie 4 latka, gdy podczas przejażdżki rowerowej śmiertelnie potrącił go samochód. W domu 8-letniej Karinki wybuchł pożar. Dziewczynki nie udało się uratować. Zuzia miała zaledwie 3 latka, gdy zginęła z rąk własnej matki. 12-latka z małej miejscowości pod Toruniem nie chciała już dłużej żyć - rzuciła się pod pociąg. To tylko niektóre historie małych, niewinnych Aniołków, których nie ma już z nami. 1 listopada wspominamy dzieci, które odeszły w 2021 roku. W dniu Wszystkich Świętych ich groby utną w kwiatach i zniczach. Serce pęka, że tych maluchów nie ma już z nami, ale na zawsze pozostaną w pamięci swoich najbliższych... W naszej galerii poniżej przypominamy historie tych małych Aniołków, którymi żyła cała Polska. Niech spoczywają w pokoju.

Wspomnienie zmarłych Aniołków znajdziesz w naszej galerii - KLIKNIJ W ZDJĘCIE PONIŻEJ

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123
  • Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212
  • Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108
  • Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123
  • pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Sonda
Czy boisz się śmierci?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE