Wydał 1,50 zł, zwróciło się z nawiązką. Mieszkaniec Żydowa będzie żył jak król!

2022-04-04 12:18
Wydał 1,50 zł, zwróciło się z nawiązką. Mieszkaniec Żydowa będzie żył jak król!
Autor: pixabay.com Wydał 1,50 zł, zwróciło się z nawiązką. Mieszkaniec Żydowa będzie żył jak król!

To była trafiona inwestycja, bo zwróciła się z taką wielokrotnością, że aż trudno to sobie wyobrazić.O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Żydowa (woj. wielkopolskie), który w minioną sobotę postanowił zagrać w Mini Lotto, wydając na ten cel zaledwie 1,50 zł. Okazało się, że liczby, które zakreślił na kuponie okazały się prawidłowe. Dzięki temu na jego konto wkrótce wpłynie całkiem spora suma, za którą będzie mógł zapewnić sobie prawdziwie luksusowe życie.

353 118 zł - dokładnie taką kwotę wygrał szczęśliwy gracz, który w sobotę, 2 kwietnia 2022 r. postanowił zagrać w Mini Lotto i wysłał kupon w kolekturze przy Placu Obrońców Żydowa. Wylosowane liczby pokrywały się z tymi zaznaczonymi na kuponie, a to oznacza tylko jedno - wysoką wygraną.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można już kupić niewielkie mieszkanie, całkiem niezły samochód, wybrać się na wycieczkę dookoła świata, zainwestować, albo po prostu zaszaleć na zakupach. Możliwości są w tym przypadku niemal nieograniczone.

Czytaj też: Mieszkaniec Poznania wygrał wielką kasę! Zainwestował tylko "piątaka"

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50 zł. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Czytaj też: Mieszkaniec Piły wygrał WIELKĄ KASĘ! Wielu z nas marzy o takich pieniądzach

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Pan Wacław odzyskał wyłudzone pieniądze. Podziękowania dla Super Expressu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE