Sprawdźcie, gdzie nie będzie prądu!

Wyłączą prąd w Poznaniu! Są daty i lokalizacje. Ważne informacje! [LISTA ULIC]

2022-11-22 11:27

W najbliższych dniach mieszkańców wielu ulic w Poznaniu czekają utrudnienia. Planowane są wyłączenia prądu, które o tej porze roku mogą dać się poznaniakom mocno we znaki. W których miejscach zabraknie prądu i dlaczego? Sprawdźcie!

Poznań. Wyłączenia prądu

W najbliższych dniach planowane są wyłączenia prądu na wielu ulicach Poznania. Niewątpliwie wiązać się do będzie z utrudnieniami, które o tej porze roku niektórzy z nas mogą odczuć bardzo dotkliwie. Brak prądu oznacza bowiem brak możliwości korzystania z ogrzewania elektrycznego, a w niektórych lokalizacjach wyłączenia potrwają nawet kilka godzin.

Informacje o planowanych wyłączeniach, związanych z modernizacją sieci, podaje Enea Operator. Na szczęście harmonogram publikowany jest na kilka dni do przodu, więc można się przygotować na okoliczność braku prądu w gniazdku i np. zaplanować aktywności poza domem. Sprawdźcie w galerii, w których miejscach nie będzie energii.

"Tragicznie zmarły jest ofiarą wojny". Pogrzeb Bogdana C. w Przewodowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają