Tajemnicza śmierć na komisariacie w Pionkach. 46-letnia kobieta zmarła w pokoju dla zatrzymanych

2021-10-11 17:33
46-letnia kobieta zmarła na komisariacie w Pionkach
Autor: materiały policji 46-letnia kobieta zmarła na komisariacie w Pionkach

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. śmierci 46-letniej kobiety na komisariacie policji w Pionkach k. Radomia. 46-latka została zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Dzień później - w trakcie pobytu w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych – Magdalena M. zmarła.

Tajemnicza śmierć na komisariacie policji w Pionkach k. Radomia. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że we wtorek (5 października) ok. godz. 23:50 na trasie S7 na wysokości Młodocina k. Radomia doszło do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwej kierującej – 46-letniej Magdaleny M.

- Przybyli na miejsce funkcjonariusze, z uwagi na zachowanie kobiety, w szczególności wyczuwalną woń alkoholu i fakt uszkodzenia przez nią elementów wyposażenia radiowozu, dokonali jej zatrzymania, a następnie osadzenia w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych KP Pionki - informuje Agnieszka Borkowska, rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

ZOBACZ TEŻ: Trzech młodych mężczyzn zginęło po interwencjach policji. Co dzieje się na Dolnym Śląsku?

W środę (6 października) ok. godz. 18:45 – w trakcie pobytu w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych – kobieta zmarła. Dokładną przyczynę śmierci 46-latki pozwoli ustalić sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona we wtorek. Śledztwo ws. nieumyślnego spowodowania śmierci 46-letniej Magdaleny M. prowadzi Prokuratura Okręgowa w Radomiu.

Sonda
Czy czujesz zagrożenie ze strony policji?
Wstrząsający film z interwencji policji. Tak zatrzymano 29-letniego Łukasza!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE