BMW uderzyło w drzewo i przystanek. Dwie osoby zginęły pod Kozienicami! [ZDJĘCIA]

i

Autor: Damian Piekarniak Dwie osoby z bmw zginęły w wypadku w Przydworzycach pod Kozienicami na drodze krajowej nr 79

BMW uderzyło w przystanek i rozbiło się o drzewo. Dwie osoby zginęły pod Kozienicami! [ZDJĘCIA]

2022-04-16 22:39

Dwie osoby z bmw: kierowca i pasażer zginęły w wypadku w Przydworzycach pod Kozienicami. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę, 16 kwietnia, przed godz. 3. Jak informuje wstępnie Policja Mazowiecka, kierujący samochodem jechał prostym odcinkiem drogi krajowej nr 79. BMW zjechało nagle na pobocze i uderzyło w drzewo, przystanek i znowu w drzewo.

BMW uderzyło w przystanek i rozbiło się o drzewo. Dwie osoby zginęły pod Kozienicami!

Kierowca i pasażer bmw zginęli w wypadku w Przydworzycach pod Kozienicami. Do tragedii doszło na prostym odcinku drogi krajowej nr 79 w nocy z piątek na sobotę, 16 kwietnia. Przed godz. 3 prowadzący samochód zjechał nagle z nieustalonych jak dotąd przyczyn na pobocze, jak informuje wstępnie Policja Mazowiecka. Auto wypadło następnie z drogi i uderzyło w drzewo, przystanek i po raz kolejny wylądowało na drzewie. Kierowca i pasażer bmw zginęli na miejscu - płeć ofiar i ich wiek nie są jeszcze znane. - Na miejscu przez wiele godzin trwały nasze działania, ale ruch odbywa się już bez zakłóceń - mówi Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. W sprawie śmiertelnego wypadku pod Kozienicami zostało już wszczęte postępowania, która nadzoruje tamtejsza prokuratura rejonowa.

Czytaj też: Przerażający wypadek pod Radomiem! 30-latek z opla zginął w potężnym zderzeniu z hondą [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Śmiertelny wypadek 26-letniego motocyklisty. Świadkiem była Małgorzata Gersdorf
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE