Horror w Radomiu. Leżał na jezdni, 19-latek przejechał po nim seatem!

i

Autor: Paweł Dąbrowski & Policja Radom Horror w Radomiu. Leżał na jezdni, 19-latek przejechał po nim seatem!

Potworna śmierć

Horror w Radomiu. Leżał na jezdni, 19-latek przejechał po nim seatem!

2023-05-02 11:47

Na ul. Anny Walentynowicz w Radomiu rozegrał się horror. Nocą 1 maja 19-letni kierujący seatem przejechał około 30-letniego mężczyznę leżącego na jezdni! Życia pieszego nie udało się uratować, poniósł śmierć na miejscu. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego makabrycznego wypadku wyjaśnia radomska policja.

Dramat w Radomiu. Przejechał mężczyznę leżącego na jezdni

Dramat rozegrał się w poniedziałek (1 maja) około godz. 21:30. Na ul. Anny Walentynowicz w Radomiu kierowca seata potrącił pieszego. Szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach.

- Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że prawdopodobnie około 30-letni mężczyzna o nieustalonych personaliach leżał na jezdni, na pasie ruchu w kierunku ronda Antoniego Jacka Jerza. Nadjeżdżający od centrum miasta 19-letni kierujący seatem na oświetlonym odcinku drogi najechał na mężczyznę - przekazała sierż. szt. Dorota Wiatr-Kurzawa z radomskiej policji.

Niestety, życia pieszego nie udało się uratować. Mężczyzna zginął na miejsce.

Policja wyjaśnia szczegóły tragedii

Policja wyjaśnia szczegóły i okoliczności nocnej tragedii w Radomiu. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca i zabezpieczyli ślady dla dalszych czynności procesowych.

Jak przekazała policja, kierujący pojazdem 19-latek był trzeźwy, z kolei pojazd, którym kierował, został zabezpieczony do dalszych czynności.

Sonda
Czy znasz podstawowe zasady Pierwszej Pomocy?
Listen on Spreaker. Źródło: Horror w Radomiu. Leżał na jezdni, 19-latek przejechał po nim seatem!