TRAGEDIA

Potworny wypadek pod Warszawą. Motocyklista huknął w osobówkę. Jedna osoba nie żyje

2023-05-01 17:44

W okolicach godziny 16 w poniedziałek, 1 maja doszło do przerażającego wypadku w Łazach na drodze wojewódzkiej nr 580. Ze wstępnych informacji, motocykl zderzył się z osobówką marki kia. Jednośladem poruszały się dwie osoby. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Łazy. Potworny wypadek, jedna osoba zginęła na miejscu!

Po południu w poniedziałek, 1 maja, doszło do potwornego wypadku. Rozpędzony motocyklista huknął w osobówkę, która wjechała na środek skrzyżowania. – Wypadek miał miejsce w Łazach w powiecie warszawsko-zachodnim, na skrzyżowaniu dwóch dróg. Motocyklem jechały dwie osoby. Droga jest kompletnie zablokowana. Jedna osoba została zatrzymana – przekazał nasz fotoreporter, który pojawił się na miejscu.

Niedaleko zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na miejsce przyjechały również cztery zastępy straży pożarnej, która zabezpiecza okolice.

Doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Jednośladem poruszały się dwie osoby. Jedna osoba jest w stanie ciężkim, ale z zachowanymi funkcjami życiowymi. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – przekazał nam st. kpt. Kazimierz Jaworski, rzecznik prasowy straży pożarnej z pow. warszawsko-zachodniego.

Motocyklem poruszało się małżeństwo. Mężczyzna zginął na miejscu, kobieta została przetransportowana do szpitala – dodaje strażak.

Sonda
Czy miałeś kiedyś wypadek drogowy?
Listen on Spreaker.