Koronawirus: Członkini komisji wyborczej zakażona! Mogła mieć kontakt z 1,5 tys. osób! WYBORY 2020

2020-07-04 11:35 Michał Michalak
Jasieniec. Członkini komisji wyborczej z koronawirusem! Mogła mieć kontakt z 1,5 tys. osób!
Autor: Grzegorz Kluczyński Zakażona koronawairusem członkini komisji wyborczej w Jasieńcu mogła też zarazić męża i teścia

Chorobę wykryto u kobiety w czasie rutynowych badań w szpitalu, które przeszła w poniedziałek. To członkini komisji wyborczej w gminie Jasieniec w powiecie grójeckim. Co gorsza, zarażeni koronawirusem mogą być także jej mąż i teść, którzy również pracowali przy I turze wyborów, ale w innych komisjach. Zarażona kobieta mogła mieć kontakt z prawie 1,5 tys. osób.

Jak informuje RMF FM, koronawirusa u członkini komisji wyborczej w Jasieńcu wykryto w czasie rutynowych badań w szpitalu, które przeszła w miniony poniedziałek. W czasie I tury wyborów 2020 zakażona kobieta mogła mieć kontakt z prawie 1,5 tys. osób. To jednak nie koniec problemów, bo na wyniki testów na obecność koronawirusa czekają także jej mąż i teść, którzy również pracowali przy I turze wyborów 2020, ale w innych komisjach. We wszystkich trzech obwodach w gminie Jasieniec głosowało ponad 2,6 tys. osób.

Jak mówi RMF FM wójt gminy Jasieniec, ta sytuacja może doprowadzić do dużych problemów w czasie II tury wyborów 2020. To dlatego, że do kwarantanny trafią też członkowie jednej, a w najgorszym przypadku wszystkich trzech komisji.

Ciężarówka wpadła do Kanału Żerańskiego! Do wody wylewa się paliwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.