Koronawirus w Radomiu. Pracownicy McDonald’s na kwarantannie. Jeden lokal tymczasowo zamknięty

2020-06-25 19:58
Koronawirus w Radomiu. Pracownicy McDonald’s na kwarantannie. Jeden lokal tymczasowo zamknięty
Autor: MK Koronawirus w Radomiu. Pracownicy McDonald’s na kwarantannie. Jeden lokal tymczasowo zamknięty

Jeden z pracowników restauracji McDonald's przy ulicy Czarnieckiego w Radomiu miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Pracownica została skierowana na kwarantannę, a lokal został poddany kompleksowej dezynfekcji.

Jak informuje Echo Dnia, załoga, która miała kontakt z pracownikiem, została prewencyjnie odsunięta od pracy i skierowana na izolację domową. Mowa o 26 pracownikach tej restauracji.

- 22 czerwca jedna z osób pracujących w restauracji w Radomiu przy ulicy Czarneckiego 73 otrzymała informację, że miała kontakt z osobą, u której wykryto zakażenie koronawirusem. Niezwłocznie, decyzją sanepidu po otrzymaniu tej informacji pracownik został skierowany na kwarantannę – poinformowała w rozmowie z Echem Dnia Patrycja Pazio z McDonald's.

W Radomiu funkcjonuje siedem restauracji działających pod marką McDonald’s. Znajdują się one przy ulicy: Czarneckiego 73, Wernera 52, Bolesława Chrobrego1, Placowej 2/8, Grzecznarowskiego 28, Bolesława Zwolińskiego 10 i przy radomskim Dworcu PKP.

- Ze względu na prewencyjne objęcie 26 pracowników izolacją domową, kadra pracownicza nie wystarcza na funkcjonowanie wszystkich lokali korporacyjnych w dotychczasowym wymiarze. Podjęliśmy biznesową decyzję o tymczasowym zamknięciu restauracji zlokalizowanej na terenie dworca w Radomiu (Plac Dworcowy 2) – dodaje w rozmowie z Echem Dnia Patrycja Pazio.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
Poradnik Adama Federa "Będzie Dobrze". Piosenki wyborcze i ich moc
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE