Koronawirus w szpitalu w Kozienicach. Wstrzymano przyjęcia na oddziały

2020-08-04 18:49 Magdalena Król
Koronawirus w szpitalu w Kozienicach. Wstrzymano przyjęcia na oddziały
Autor: pixabay.com Koronawirus w szpitalu w Kozienicach. Wstrzymano przyjęcia na oddziały

W poniedziałek, 3 sierpnia, Szpital w Kozienicach poinformował, że zakażenie koronawirusem potwierdzono u personelu medycznego oddziału neurologicznego. A od 29 lipca wstrzymane są przyjęcia pacjentów do tego oddziału.

Jak informuje placówka, koronawirusem zakażony jest personel, dlatego szpitalu zostały wstrzymane przyjęcia na oddział neurologiczny. Dodatkowo, ze względu na kwarantannę oraz zwolnienia lekarskie personelu medycznego oddziału pediatrii od 30 lipca wstrzymano również przyjęcia pacjentów do oddziału.

- Na obecną chwilę, z powodu zakażenia COVID-19, żaden z pracowników nie jest hospitalizowany. Natomiast: 2 osoby są objęte izolacją, 6 osób jest objętych kwarantanną przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Kozienicach, inni przebywają na zwolnieniach lekarskich bądź opiekują się swoimi bliskimi – informuje szpital w Kozienicach.

Od 03 sierpnia została uruchomiona pracownia radiologii i USG dla pacjentów ambulatoryjnych.

- Jednocześnie informujemy, że w związku z awarią tomografu komputerowego chwilowo nie wykonujemy badań tomograficznych. Tomograf jest w naprawie – dodała placówka.

1 września dzieci wrócą do szkół? "Polska jest bardzo słabo przygotowana"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.