Policjanci apelują, abyśmy zostali w domach! „My dbamy o Wasze bezpieczeństwo” [ZDJĘCIA]

2020-04-06 10:35 MK

Policjanci powiatu grójeckiego, dbają o bezpieczeństwo mieszkańców, sprawdzają miejsca użyteczności publicznej, parki z uwagą na grupowanie się osób. Podejmują również wiele innych działań mających na celu jak najlepszą dbałość o zdrowie mieszkańców podczas pandemii.

W związku z ogłoszoną w kraju pandemią policjanci powiatu grójeckiego wykonują szereg działań mających na celu dbanie o zdrowie mieszkańców. Prowadzone są kontrole osób poddanych obowiązkowej kwarantannie, rozpowszechniane komunikaty dotyczące konieczności pozostania w domach. Mundurowi sprawdzają też miejsca użyteczności publicznej: parki, place zabaw, miejsca sportu i rekreacji. Sprawdzenia te mają zapobiegać grupowaniu się osób.

- Pozostańcie w domach, minimalizując ryzyko zarażenia koronawirusem! To jedyna skuteczna metoda ochrony swojego zdrowia – apelują policjanci.

Policjanci zwracają też uwagę na kolejki, jakie tworzą się przed sklepami, kontrolując, czy klienci zachowują pomiędzy sobą wymagany odstęp. Sprawdzają również, czy małoletni nie przemieszczają się ulicami bez opieki dorosłych.

Bądź odpowiedzialny i zostań w domu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.