Powiat zwoleński: Kradli kosiarki i narzędzia budowlane, które mogli szybko spieniężyć

2020-05-31 9:26 MK
Powiat zwoleński: Kradli kosiarki i narzędzia budowlane, które mogli szybko spieniężyć
Autor: KPP w Zwoleniu Powiat zwoleński: Kradli kosiarki i narzędzia budowlane, które mogli szybko spieniężyć

Trzej sprawcy kradzieży kradzieży zatrzymani przez policjantów ze Zwolenia. Mężczyźni dokonywali włamań w powiecie zwoleńskim i przyległych powiatach. Sprawcy upodobali sobie domki letniskowe i garaże. Odzyskane zostały skradzione rzeczy. Teraz mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Zatrzymania rozpoczęły się w miniony poniedziałek. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zwoleniu zatrzymali trzech sprawców kradzieży różnego rodzaju chodliwych przedmiotów tj. kosiarki i narzędzia budowlane.

- Praca funkcjonariuszy wykazała, że trzech mieszkańców powiatu zwoleńskiego od dłuższego czasu  na terenie powiatu zwoleńskiego i okolicznych powiatów dokonywali włamań do budynków i garaży gdzie kradli narzędzia i przedmioty które mogli szybko spieniężyć. Straty pokrzywdzonych wyniosły kilkadziesiąt tysięcy złotych. Skradzione przedmioty częściowo zostały odzyskane i oddane właścicielom. Wobec jednego z sprawców Sąd zastosował tymczasowe aresztowanie – poinformował asp. Krzysztof Gregorczyk ze zwoleńskiej policji.

Zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży i teraz za swoje czyny odpowiedzą przed Sądem. Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj
SCENY jak z filmu sensacyjnego! Mundurowi zatrzymali fałszywego policjanta

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.