Radom. Zamknęli 2-latka w pralce! Sąd złagodził wyrok dla znęcających się nad Kacperkiem

2020-11-17 12:33 Michał Michalak
Radom. Zamknęli 2-latka w pralce! Film z płaczącym chłopczykiem w internecie
Autor: YouTube/Wafelczu Dwaj mężczyźni z Radomia zamknęli 2-latka w pralce, a później nagrali go telefonem. Film trafił do interneto.

Sąd Okręgowy w Radomiu wydał wyrok ws. dwóch mężczyzn, którzy zamknęli 2-latka w pralce. 24- i 20-latek nagrali płaczącego Kacperka telefonem, a film wysłali koledze, który opublikował go w internecie. To nie wszystko, bo w dniu zdarzenia mężczyźni sfotografowali 2-latka, dając mu wcześniej papierosa. Mimo tego Sąd Okręgowy w Radomiu złagodził wyrok sądu I instancji.

Jak informuje polsatnews.pl/PAP, Sąd Okręgowy w Radomiu wydał wyrok ws. dwóch mężczyzn, którzy zamknęli 2-latka w pralce. 24-letni Tomasz K. był w maju 2018 r. partnerem matki dziecka. Mężczyzna zajął się nim, gdy kobieta poszła do pracy. W tym okresie pomieszkiwał z nimi 20-letni obecnie Adam B., który również brał udział w znęcaniu się nad 2-latkiem.

Obaj zamknęli płaczącego Kacperka w pralce na 9 sekund, a później nagrali go telefonem. Tego samego dnia zrobili mu też zdjęcie, jak trzyma w ustach niezapalonego papierosa, którego sami mu wcześniej dali. Film i fotografię wysłali swojemu znajomemu, który umieścił wszystko w internecie.

Opatkowice: Byli piękni, młodzi… MAKABRYCZNY koniec Darii, Damiana i Kacpra

Jak informuje polsatnews.pl/PAP Sąd Okręgowy w Radomiu skazał mężczyzn, którzy zamknęli 2-latka w pralce, na karę bezwzględnego więzienia, choć złagodził jednocześnie karę orzeczoną w listopadzie ub.r. przez Sąd Rejonowy w Radomiu. Zgodnie z prawomocnym już wyrokiem Tomasz K. trafi do więzienia na okres 12 miesięcy, a Adam B. spędzi w zamknięciu najbliższe 8 miesięcy.

Ostrołęka. To miał być żart, a interweniowały wszystkie służby! 36-latek zrobił dziewczynie TO!