Radomscy policjanci nie mają litości. W weekend posypały się mandaty!

2020-07-07 12:10 MK
Radomscy policjanci nie mają litości. W weekend posypały się mandaty!
Autor: Policja Radomscy policjanci nie mają litości. W weekend posypały się mandaty!

Podczas ostatniego weekendu policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu przeprowadzili wzmożone kontrole prędkości. Funkcjonariusze zatrzymali 4 prawa jazdy piratom drogowym. Mężczyźni stracili prawo jazdy i zostali ukarani mandatem oraz punktami karnymi.

Funkcjonariusze z radomskiej drogówki w piątek, 03 lipca, prowadzili działania kontrolując prędkość. Policjanci skontrolowali 108 pojazdów, wśród których 67 kierujących przekroczyło dozwoloną prędkość.

- Dwóch z nich przekroczyło prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym i stracili prawo jazdy. Na ulicy Warszawskiej przed godz. 23 kierowca bmw jechał z prędkością 152km/h w miejscu gdzie jest ograniczenie do 50 km/h. Otrzymał także mandat wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych. Natomiast na ulicy Maratońskiej po godz. 23 policjanci zatrzymali kierowcę audi, który jechał z prędkością 146 km/h. Również otrzymał mandat, punkty karne i stracił prawo jazdy – poinformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej polic
ji.

Policjanci zatrzymali seryjnego złodzieja paliwa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Natomiast podczas niedzielnych kontroli policjanci sprawdzili prędkość 54 pojazdów i okazało się, że 36 kierowców jechało za szybko. Dwóch młodych kierowców straciło prawo jazdy. Obaj zostali zatrzymani około godz. 18 na ulicy Grzecznarowskiego.

- Jeden z nich kierował skodą z prędkością 103 km/h, a drugi kierował fordem z prędkością 135 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyznom prawo jazdy, które stracili na okres 3 miesięcy, ukarali ich także mandatem karnym oraz 10 punktami karnym – dodaje Leszczyńska.