Sławni olimpijczycy w Radomiu. Sprawdź, kto przyjedzie

2019-11-29 8:35
Sławni olimpijczycy w Radomiu. Sprawdź, kto przyjedzie
Autor: pixabay.com W sumie do Radomia przyjedzie 50. olimpijczyków.

W sobotę do Radomia przyjedzie Mieczysław Nowicki, Tadeusz Mytnik, czy Ryszard Bosek. To m.in te byłe gwiazdy sportu pojawią się na XV Mityngu Zdrowotnym z Polskimi Olimpijczykami. Spotkanie odbędzie się już w najbliższa sobotę, 30 listopada, w Mazowiecki Szpitalu Specjalistycznym na radomskim Józefowie.

Szpital zaprasza wszystkich sympatyków sportu, młodzież, studentów, kibiców na mityng zdrowotny z polskimi olimpijczykami. Na spotkanie z radomianami oraz mieszkańcami powiatu przyjadą największe sławy polskiego sportu, medaliści olimpijscy, którzy swoimi sukcesami doprowadzali kibiców do wzruszeń.

Wśród zaproszonych sportowców będzie m. in. Mieczysław Nowicki kolarz szosowy i torowy, Tadeusz Mytnik – także kolarz szosowy i torowy, Teresa Sukniewicz-Kleiber polska lekkoatletka, Ryszard Bosek siatkarz. To tylko niektóre gwiazdy polskiego sportu – w sumie do szpitala na radomskim Józefowie przyjedzie 50. olimpijczyków.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 8.00 w auli szpitala na Józefowie. Będzie to już 15. edycja mityngu zdrowotnego. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE