Tragedia na drodze w Gielniowie. 12-latek na elektrycznej hulajnodze wjechał pod busa

2022-05-14 21:10
Tragedia na drodze w Gielniowie. 12-latek na elektrycznej hulajnodze wjechał pod busa
Autor: pixabay Tragedia na drodze w Gielniowie. 12-latek na elektrycznej hulajnodze wjechał pod busa

Groźny wypadek w Gielniowie w województwie mazowieckim. 12-letni chłopiec poruszający się elektryczną hulajnogą wjechał pod busa. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Łodzi.

Wypadek w Gielniowie

Do zdarzenia doszło w sobotę, 14 maja, na ulicy Szkolnej w Gielniowie w województwie mazowieckim. Kilka minut po godz. 16, 12-letni chłopiec poruszający się elektryczną hulajnogą wyjeżdżał z utwardzonej gruntowej drogi na drogę powiatową.

ZOBACZ TEŻ: Podpalenie doprowadziło do ogromnego pożaru! Pod Grójcem spłonęło 100 hektarów lasu [WIDEO, ZDJĘCIA]

- Na skutek niezachowania należytej ostrożności podczas manewru włączania się do ruchu, chłopiec wjechał pod nadjeżdżający z jego lewej strony ciężarowy ford transit - poinformowała asp. Aneta Wilk, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Przysusze.

Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.

Tragedia pod Radomiem! Audi wjechało na chodniku w dwie kobiety [ZOBACZ GALERIĘ PONIŻEJ]

W chwili zdarzenia chłopiec był pod opieką babci. Za kierownicą busa siedziała 46-letnia kobieta. W momencie wypadku była trzeźwa.

Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzenia. 

Zawalił się fragment kamienicy w Radomiu
Sonda
Czy miałeś kiedyś groźny wypadek?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE