Ukradł rower, narzędzia oraz kilka roślin iglastych. Po pościgu mężczyzna został zatrzymany

2020-09-22 9:37 Magdalena Król
Ukradł rower, narzędzia oraz kilka roślin iglastych. Po pościgu mężczyzna został zatrzymany
Autor: Policja Ukradł rower, narzędzia oraz kilka roślin iglastych. Po pościgu mężczyzna został zatrzymany

Policjant jadąc samochodem po służbie do domu zauważył uciekającego mężczyznę, którego goniły dwie osoby. Funkcjonariusz ruszył w pościg i złapał sprawcę kradzieży. Zatrzymany trafił do policyjnej celi i usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wolanowskiej w Radomiu. Policjant, który wracał do domu po służbie zauważył uciekającego ze skrzynką z terenu posesji młodego mężczyznę, którego goniły dwie osoby. Funkcjonariusz ruszył w pościg za mężczyzną.

- Policjant złapał i obezwładnił uciekiniera, który jak się okazało ukradł przedmioty z terenu prywatnej posesji. Na miejsce przyjechał umundurowany patrol. Jak ustalono, 26-latek w ciągu dnia kilkukrotnie wchodził na teren posesji, a skradzione przedmioty wynosił poza jej teren by później spokojnie je zabrać. Ukradł m.in. rower, kilka roślin iglastych, a także po wybiciu szyb w zaparkowanych tam pojazdach ukradł m.in. narzędzia – poinformowała Justyna Leszczyńska z radomskiej policji.

Zatrzymany trafił do policyjnej celi, a następnie przedstawiono mu zarzuty. 26-latek odpowie za kradzież i kradzież z włamaniem. Za przestępstwo to grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Sceny jak z filmu akcji w Wieliczce. Dramatyczny pościg za bandytą

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.