UWAGA, kierowcy! IMGW ostrzega przed gęstą mgłą! Będzie cokolwiek widać?

2020-10-27 15:51 Michał Michalak
UWAGA, kierowcy! IMGW ostrzega przed gęstą mgłą! Będzie cokolwiek widać?
Autor: gimac1424/cc0/Pixabay.com IMGW ostrzega kierowców z Mazowsza i Lubelszczyzny przed gęstą mgłą

Kierowcy z Mazowsza i Lubelszczyzny powinni mieć się na baczność. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą, która ma spowić wybrane powiaty obu regionów. Ograniczona widoczność na tym terenie będzie się utrzymywać do środowego poranka. Ostrzeżenie nosi pierwszy stopień w 3-stopniowej skali, co oznacza, że prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80%.

Uwaga, kierowcy, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed gęstą mgłą, która może się pojawić na Mazowszu i Lubelszczyźnie. Ograniczona z tego względu widoczność na drogach będzie występować we wtorek między godz. 23 a godz. 9 w środę.

Ostrzeżenie IMGW przed gęstą mgłą dotyczy następujących powiatów wyżej wymienionych regionów: siedleckiego, bialskiego, garwolińskiego, łukowskiego, radzyńskiego, ryckiego, lubartowskiego, parczewskiego, włodawskiego, kozienickiego, zwoleńskiego, puławskiego, lubelskiego, łęczyńskiego, chełmskiego, lipskiego, opolskiego, świdnickiego, krasnostawskiego, kraśnickiego, janowskiego, biłgorajskiego, zamojskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego. Ostrzeżenie IMGW przed gęstą mgłą nosi pierwszy stopień w 3-stopniowej skali, co oznacza, że szansa na wystąpienie zjawiska wynosi 80%.

Dziwne i bardzo dziwne. Te budynki w Polsce istnieją naprawdę!

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego na Powązkach Wojskowych | Niezapomniani