Wjechał na chodnik i staranował ogrodzenie! 61-latek zginął pod Radomiem

i

Autor: OSP KSRG Strzałków/Facebook.com Nie żyje 61-letni kierowca spod Radomia, który zginął w wypadku w Sławnie

Wjechał na chodnik i staranował ogrodzenie! 61-latek zginął pod Radomiem

2022-01-11 14:52

Nie żyje 61-letni kierowca spod Radomia. W sobotę 8 stycznia mężczyzna jechał przez miejscowość Sławno w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Na prostym odcinku drogi prowadzący volkswagena zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał na chodnik, a następnie staranował ogrodzenie prywatnej posesji. 61-latek zginął, zaś wypadkiem zajęła się prokuratura w Radomiu.

Wjechał na chodnik i staranował ogrodzenie! 61-latek zginął pod Radomiem

61-latek, mieszkaniec okolic Radomia, zginął w wypadku samochodowym, do którego doszło w sobotę 8 stycznia. Przed godz. 7 mężczyzna przejeżdżał swoim volkswagenem przez miejscowość Sławno w gminie Wolanów w powiecie radomskim. Jego samochód zjechał nagle, z nieznanych przyczyn, na przeciwległy pas ruchu, po czym wjechał na chodnik, a następnie staranował ogrodzenie, zatrzymując się na prywatnej posesji. 61-latek zginął na miejscu, choć jak informują druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej KSRG Strzałków, mężczyzna był jeszcze reanimowany na miejscu. Sprawą śmiertelnego wypadku w Sławnie zajęła się Prokuratura Rejonowa w Radomiu, która przy pomocy policji ustala szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Czytaj też: Mazowieckie. 26-letni Tobiasz znaleziony martwy. Wyniki sekcji zwłok przerażają!

Czytaj też: Nagła śmierć strażaka spod Sochaczewa. 29-latek zostawił żonę i synka

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie na polskich drogach?
Bydgoscy kierowcy notorycznie łamią przepisy! Policja pokazuje nagranie z drona
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE