QUIZ. Myślisz, że znasz "Kilera" na pamięć? Udowodnij i spraw, żeby Jurek i "Siara" byli z ciebie dumni

Kiler
Autor: screen youtube.com/channel/UCJfEA-obkzG0IDCUao6N5gw screen youtube.com

"Kiler" Juliusza Machulskiego bezdyskusyjnie jest jedną z najbardziej legendarnych polskich komedii. Filmowe postacie i ich odzywki na stałe weszły do słowników wielu z nas. W naszym niedzielnym quizie chcemy sprawdzić, jak dobrze pamiętacie ten hit. Komplet punktów nawet dla największych fanów filmu może nie być aż tak prosty do osiągnięcia!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze