QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Jesteśmy pewni, że nie zdobędziesz maksa! Nie ma szans!

2022-05-23 5:00
Quiz z wiedzy ogólnej
Autor: SHUTTERSTOCK Quiz z wiedzy ogólnej

Warto cenić w życiu stałe wartości. Jedna z nich mówi, że Jest poniedziałek, jest nasz quiz z wiedzy ogólnej! Zmierz się z pytaniami, które dla was przygotowaliśmy i rozruszaj swoje szare komórki po weekendzie. Jak co tydzień uważamy, że o komplecie punktów można tylko pomarzyć, choć z drugiej strony... no trzeba wierzyć, trzeba próbować! Powodzenia!

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. jesteśmy pewni, że nie zdobędziesz maksa! Nie ma szans!

Pytanie 1 z 10
Ile z siedmiu cudów świata istnieje do dnia dzisiejszego?

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE