QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Raptem 1 osoba na 40 może pokusić się o komplet. Czy to będziesz ty?

2021-08-02 5:00
Poniedziałkowy QUIZ z wiedzy ogólnej
Autor: East News Poniedziałkowy QUIZ z wiedzy ogólnej

Witajcie w naszym poniedziałkowym teście, w którym sprawdzamy poziom waszej wiedzy ogólnej. Stali bywalcy wiedzą dobrze, że aby osiągnąć dobry wynik trzeba pochwalić się wiedzą z wielu różnych dziedzin. Tym razem statystyka jest bezwzględna: raptem 1 na 40 osób może statystycznie liczyć na komplet punktów. Podejmij rękawicę i postaraj się być jedną z nich!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE