1.07-7.07.2022. Horoskop tygodniowy

i

Autor: Quique /Pixabay.com 1.07-7.07.2022. Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy na 1.07-7.07.2022. Ten znak zodiaku będzie mógł zarobić więcej, ale pod pewnym warunkiem

2022-07-01 7:29

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022. Sprawdź swój horoskop. Co może cię spotkać? Lew będzie mógł zarobić dużo więcej pieniędzy, niż dotychczas, Waga odczuje przypływ sił witalnych, a Koziorożec będzie miał szansę na odpoczynek. Zobacz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku: Barana, Byka, Bliźniąt, Raka, Lwa, Panny, Wagi, Skorpiona, Strzelca, Wodnika, Ryb, Koziorożca. Co stanie się w poszczególne dni tygodnia? Sprawdź horoskop tygodniowy na 1.07-7.07.2022.

Horoskop tygodniowy na 1.07-7.07.2022

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022. Sprawdź horoskop na najbliższe dni lipca dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Baran 

21.03-20.04

RODZINNE RADOŚCI

To świetny czas na nadrobienie zaległości w życiu prywatnym. Z partnerem będziecie rozumieli się bez słów. Dojdziecie do wniosku, że naprawdę jesteście stworzeni dla siebie nawzajem. Twoja druga połowa przymknie teraz oko na twoje grzeszki!

RADA: Nie wszystko złoto, co się świeci. Nie wybieraj niczego w ciemno, tylko kieruj się swoimi wcześniejszymi doświadczeniami.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Byk

21.04-20.05

KONIEC KŁOPOTÓW

Jeżeli ostatnio zastanawiałeś się nad rozwiązaniem pewnego problemu, to nareszcie ono się pojawi. Jednak nie wydarzy się to bez twojego udziału. Nie czekaj więc na nic z założonymi rękami, a zacznij działać, najlepiej już teraz.

RADA: Zauważysz, że ktoś w twoim otoczeniu zachowuje się inaczej, niż zazwyczaj. Warto go zapytać, dlaczego tak się właśnie dzieje.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Bliźnięta

21.05-21.06

MIŁOSNY SZAŁ

Bliźnięta będące w stałych związkach poczują, że dokonały właściwego miłosnego wyboru mimo rozmaitych przeciwności losu. Tymczasem samotne zodiakalne Bliźnięta mają ogromną szansę na spotkanie swojej wymarzonej drugiej połowy!

RADA: Nie marnuj żadnej okazji do tego, by poznać kogoś nowego. Teraz może to zaowocować nawet miłością na całe życie.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Rak

22.06-22.07

REALIZACJA PLANU

Od dłuższego czasu coś chodzi ci po głowie, ale zastanawiasz się, czy nie jest to nazbyt szalone. Jednak przecież potrafisz działać zdecydowanie, nawet wtedy, jeśli wiąże się z to z pewnym ryzykiem. Tak będzie i tym razem.

RADA: Nie wahaj się, bo teraz twoja intuicja podpowiada ci same najlepsze rozwiązania. Warto słuchać właśnie jej, zostawiając z boku głos rozsądku.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Lew

23.07-22.08

MOŻESZ ZAROBIĆ WIĘCEJ

Jeżeli zaryzykujesz, możesz zarobić dużo więcej pieniędzy, niż dotychczas. Ale pamiętaj, żeby ryzyko nie oznaczało zupełnie nieracjonalnych działań. Nie sięgaj po hazard ani pożyczki na zawrotny procent, pomyśl lepiej nad zmianą pracy lub własnym biznesem.

RADA: Idź za głosem serca i zastanów się, co tak naprawdę chciałbyś w życiu robić. Niekiedy warto postawić wszystko na jedną kartę.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Panna

23.08-22.09

CISZA I SPOKÓJ

Oczekiwałeś jakiegoś zamieszania, a nawet wielkiej życiowej burzy, a tymczasem sam widzisz, że nic takiego się nie wydarzyło. W dodatku gwiazdy mówią, że w dalszym ciągu będziesz miał święty spokój. Wygląda na to, że uniknąłeś awantury.

RADA: Nie oddalaj się szybko z miejsca akcji, tylko zachowaj spokój. Zachowuj się tak, jakby nic szczególnego się nie wydarzyło.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Waga

23.09-22.10

PRZYPŁYW SIŁ

Poczujesz przypływ sił witalnych. To rzeczywiście świetny czas na załatwianie wszelkich spraw – i tych trudnych, i tych bardziej przyjemnych. Czegokolwiek nie dotkniesz, zamieni się teraz w złoto. Pozostaje ci korzystać z tej znakomitej passy.

RADA: Myśl teraz przede wszystkim o tym, czego chcesz ty sam, a nie o opiniach innych ludzi. W ten sposób zrealizujesz swoje plany i marzenia.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Skorpion

23.10-21.11

COŚ ZA COŚ

Nie możesz mieć wszystkich tych rzeczy naraz. Musisz wybrać, najprawdopodobniej między czymś związanym z życiem osobistym, a czymś związanym z twoim rozwojem zawodowym. Wybierz, kierując się intuicją i bądź szczery sam ze sobą.

RADA: Ostatecznie okaże się, że taka sytuacja jest dla ciebie korzystna, więc nie załamuj rąk. Poza tym w twoim życiu będzie jeszcze wiele takich okazji.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Strzelec

22.11-21.12

WRESZCIE ZWYCIĘŻYSZ

Jeżeli ostatnio darłeś z kimś koty lub jeżeli ktoś próbował rzucać ci kłody pod nogi, teraz spuści nos na kwintę! Czekają cię dni pełne wielkiego triumfu nad wszelkimi wrogimi siłami. Czekałeś na to tak długo z utęsknieniem, a teraz wreszcie marzenia się spełnią.

RADA: Zmień coś w swoim rutynowym planie dnia, a wyjdzie ci to zdecydowanie na dobre. Pomyśl nad jakąś formą nowej aktywności fizycznej.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Koziorożec

22.12-19.01

ZACHOWAJ SPOKÓJ

Najważniejsze teraz jest to, żebyś nadmiernie się nie denerwował, bo przecież tak naprawdę nie ma czym. Większość twoich kłopotów można rozwiązać, głębiej się nad nimi zastanawiając. A teraz masz szansę na relaks i wypoczynek, więc nie zmarnuj jej.

RADA: Nic nie jest jeszcze przesądzone. Gwiazdy podpowiadają, że wszystko jest w twoich rękach i możesz kształtować bieg wydarzeń, jak tylko chcesz.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Wodnik

20.01-18.02

MIŁA NIESPODZIANKA

Ostatnie dni były dla ciebie bardzo zaskakujące. A to jeszcze bynajmniej nie koniec niespodzianek! Dowiesz się o czymś, co dotyczy najprawdopodobniej twojej pracy. Będzie to bardzo korzystne dla ciebie, możesz już teraz zacierać ręce.

RADA: Zorganizuj się trochę lepiej, tak aby nic ci nie umknęło. Nie będzie to wcale wymagało od ciebie żadnego wielkiego wysiłku.

Horoskop tygodniowy na 1-7 lipca 2022: Ryby

19.02-20.03

SZALONY TYDZIEŃ

Będzie się bardzo dużo działo. Zacznie się od trzęsienia ziemi, a potem napięcie będzie tylko rosnąć. Ale wszystko to będą bardzo miłe, chociaż zaskakujące wydarzenia. Nie słuchaj tylko tych, którzy mogą sobie z ciebie z tego powodu żartować.

RADA: Kieruj się tylko tym, co sam myślisz. Obecnie żadne rady z zewnątrz nie są ci potrzebne, ponieważ doskonale potrafisz poradzić sobie ze wszystkim.

Horoskop. Co mówi o tobie znak zodiaku?
Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE