101 urodziny pani Władysławy z Bielin. To najstarsza mieszkanka z gminy Ulanów! [GALERIA]

2022-09-01 10:14

Jeśli ktoś z mieszkańców gminy Ulanów zastanawia się nad tym, jak to zrobić, by długo żyć, powinien o radę zapytać panią Władysławę Urbanik z Bielin, która 26 sierpnia 2022 roku skończyła 101 lat! Jubilatkę z prezentami odwiedzili działacze samorządowi.

Panią Władysławę z bukietem kwiatów, upominkami i najserdeczniejszymi życzeniami odwiedzili wicestarosta niżański Adam Mach, burmistrz Gminy i Miasta Ulanów Stanisław Garbacz, przewodniczący Rady Miejskiej w Ulanowie Wacław Piędel, wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Niżańskiego Magdalena Hasiak, radny Rady Miejskiej w Ulanowie Piotr Surma, sołtys Bielin Katarzyna Kowalska-Mroczek oraz zastępca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Ulanowie Anna Konior. Składający życzenia urodzinowe życzyli pani Władysławie wiele zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz sił na wiele kolejnych lat życia. W tej wzruszającej uroczystości Jubilatce towarzyszyła najbliższa rodzina.

Zobacz też: Żołnierz Tadeusz Lutak ze Strzyżowa obchodził 105 urodziny [GALERIA]

Struś Tadzio dostał nową ksywkę- mówią na niego Czajnik! Skąd ta nazwa?

Pani Władysława jest osobą bardzo cenioną w swoim środowisku. Przez całe swoje życie kierowała się takimi wartościami jak uczciwość, tolerancja i empatia. Jako właścicielka wiejskiego sklepu niejednokrotnie pomagała osobom znajdującym się w trudnej sytuacji. Dzięki swojej postawie życiowej zdobyła szacunek i życzliwość rodziny, sąsiadów i mieszkańców Bielin. Zacna Jubilatka cieszy się dobrym zdrowiem i bardzo dobrą kondycją fizyczną i psychiczną. Pani Władysława wspominała także dawne czasy i zapraszała na kolejne urodziny do swojego domu w Bielinach.

Zobacz też: Tarnobrzeg. Pijany kierowca potrącił 14-latka i uciekł. Chłopiec trafił do szpitala

Sonda
Świętujesz urodziny czy imieniny?