22-letni Ihor został porwany? SZOKUJĄCE ustalenia rzeszowskiej prokuratury!

2020-01-14 10:10 AG

Policjanci nadal poszukują zaginionego obywatela Ukrainy, Ihora Skrypnyka. Mężczyzna ostatni raz był widziany 26 grudnia ubiegłego roku na stacji paliw w Krasnem. Od tamtej pory nie dał znaku życia. Rzeszowska prokuratura bierze pod uwagę kilka scenariuszy, w tym ten, że 22-latek zostać porwany!

Policjanci z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy nadal prowadzą poszukiwania zaginionego Ihora Skrypnyka, mieszkającego w Rzeszowie, 22-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna ostatni raz widziany był na stacji paliw w Krasnem, 26 grudnia ubiegłego roku około godziny 18.

Jaka ustalili policjanci, zaginiony poruszał się czarnym audi A4 B5 kombi z charakterystycznymi czarnymi felgami aluminiowymi. Samochód zarejestrowany był na Śląsku. Wiadomo, że w dniu zaginięcia, pomiędzy godziną 20.00 a 23.00, 22-latek przejeżdżał trasę Rzeszów - Nisko, a następnie Nisko - Rudnik Nad Sanem - Nowa Sarzyna - Leżajsk - Jarosław.

Około godziny 20.30 samochód widziany był w miejscowości Nowosielec koło Niska, w rejonie przejazdu kolejowego. W tym dniu zaginiony mógł przebywać również w miejscowości Grodzisko Górne. 

W sprawie zaginięcia Ihora Skrypnyk Prokuratura Okręgowa w Rzeszowie prowadzi śledztwo w kierunku artykułu 189 § 2 kodeksu karnego czyli pozbawienia go wolności.

22-letni Ihor został porwany? SZOKUJĄCE ustalenia rzeszowskiej prokuratury!
Autor: KMP w Rzeszowie

Zobacz: Wyszedł z domu w święta i już nie wrócił. Tajemnicze zaginięcie 22-letniego Ihora

Policja apeluje do świadków!

Wszystkie osoby, które widziały opisany samochód albo mają informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 32 24 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 33 10 lub 112.