25-latek nie ustąpił pierwszeństwa gorzko pożałował. Audi staranowane przez ciężarówkę

i

Autor: Podkarpacka Policja Kierujący audi 25-latek, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej scanii.

Wypadek

25-latek nie ustąpił pierwszeństwa i gorzko pożałował. Audi staranowane przez ciężarówkę

2023-07-31 19:36

Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu audi ze scanią. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że winnym nieszczęścia był 25-latek kierujący pierwszym z tych pojazdów. Włączając się do ruchu nie ustąpił on pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącej ciężarówce. Mężczyzna został poszkodowany, a wraz z nim do szpitala przetransportowano 18-letnią pasażerkę audi.

Radymno. Zderzenie audi ze scanią. Dwie osoby trafiły do szpitala

W poniedziałek, 31 lipca przed godz. 10 na drodze krajowej nr 97 (obwodnica Radymna) audi z dwiema osobami na pokładzie zderzyło się ze scanią. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 25-latek kierujący osobówką włączając się do ruchu z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem ciężarowym. Młody mieszkaniec gminy Oleszyce został poszkodowany, a wraz z nim do szpitala trafiła jego 18-letnia pasażerka z Ukrainy. Obaj kierowcy biorący udział w kraksie byli trzeźwi. Funkcjonariusze z komisariatu w Radymnie ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

25-latek nie ustąpił pierwszeństwa gorzko pożałował. Audi staranowane przez ciężarówkę

i

Autor: Podkarpacka Policja Po zdarzeniu do szpitala trafiły dwie osoby, w tym 18-letnia pasażerka audi.
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Wyrok dla mordercy więziennej psycholog za gwałty