26-latka z Rzeszowa wystartuje w finałowej gali Miss Polski 2019 [ZDJĘCIA]

2019-11-15 10:58 Bartosz Leja
Marta Machnik - finalistka Miss Polski 2019 z Rzeszowa
Autor: Miss Polski 2019 Marta Machnik - finalistka Miss Polski 2019 z Rzeszowa

Już 8 grudnia podczas gali w Katowicach poznamy zwyciężczynię konkursu Miss Polski 2019. Wśród 24 finalistek jest reprezentantka Rzeszowa. To 26-letnia Marta Machnik.

Gala finałowa 30. edycji Narodowego Konkursu Piękności odbędzie się 8 grudnia w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Katowicach. Właśnie tam zaprezentuję się 24 piękne Polki, które przeszły wcześniejsze etapy preselekcji.

W tym gronie jest również zjawiskowa reprezentantka Podkarpacia, czyli Marta Marchnik, która w losowaniu otrzymała numer 14. Czy zamieni go wkrótce na zwycięską "jedynkę"? Warto dodać, że na swoim koncie ma już sukcesy w konkursach piękności. To I Wicemiss Podkarpacia 2019 i Miss Mielca. 26-latka pochodzi z Rzeszowa.

Zobaczcie jak prezentuje się kandydatka ze stolicy Podkarpacia: 

Dodajmy, że finałowa gala będzie transmitowana przez telewizję Polsat, a poprowadzą ją Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Na scenie głównymi gwiazdami będą kandydatki do tytułu najpiękniejszej, które zaprezentują się w kilku modowych kreacjach. Ponadto na widzów będą czekać atrakcje muzyczne - wystąpią zespół Kombii, Sylwia Grzeszczak oraz Grzegorz Hyży.

 Zobaczcie wszystkie kandydatki do tytułu Miss Polski 2019!